Podsumowanie maja 2017

Poprzednie podsumowanie znajdziecie TUTAJ.


W maju przeczytałam:

Gregory David Roberts “Cień gory” (audio)

Stefan Żeromski “Wierna rzeka” (audio)

Marcel Proust “W stronę Swanna”

Jonathan Franzen “The Corrections”

Paula Hawkins “Zapisane w wodzie”

Zaczęłam i nadal czytam:

Kristin Hannah “Słowik” (audio)

Marcin Kącki “Fak maj lajf”

Poza tym na blogu:

Magda Omilianowicz “Bestia”

Daisy Goodwin “Wiktoria”

Nowe nabytki:

Tym razem skromnie, opanowałam odrobinę moją rządzę posiadania 😀


Amanda Lee “Wicked Stitch” [“An Embroidery Mystery”] – kupiłam ją dla tytułu, wydał mi się strasznie zabawny 😀 W jednym z moich ulubionych Charity Shops mieli sporo książek wycofanych z bibliotek i tak w moje ręce dostały się dwa egzemplarze tejże: jeden pójdzie do @anjali, a drugi zostaje u mnie. Niektórzy czytający, a szczególnie Ci, którzy podglądają mojego instagrama (ustawienia prywatności nie znaczą, że nie przyjmuję do obserwowanych – to tylko ochrona przed spamem), wiedzą, że od ponad roku zajmuję mnie trochę takie babcine hobby. Czasem coś wrzucam w tym temacie TUTAJ (klik).

Kate Mosse “The Winter Ghosts” – No tak, na półce czekają cierpliwie (nieprzeczytane!) dwie grubaśne książki tej autorki, a ja ni z tego, ni z owego dorzucam nieco cieńszą trzecią. Ech, kolekcjonerzy…

Elizabeth Strout “Olive Kitteridge” – jeszcze jeden “odrzut” z bliblioteki. Musieli mieć za dużo, bo jaki inny powód dacie mi na wyrzucenie książki zdobywczyni Pulitzera?

John Irving “Prayer for Owen Meany” – Tego się nie robi fanowi Irvinga. Nie można tak po prostu zostawić go na półce Charity Shop i nie oczekiwać, że weźmie kolejny egzemplarz. Cóż…, jak będą mi się zbyt często powtarzać tytuły to zacznę rozdawać J (o innych książkach mojego ukochanego autora przeczytacie TUTAJ)

Jojo Moyes “The One Plus One” – mało czytam “babskiej” literatury, ale ostatnio Jojo Moyes ujęła mnie dwiema, dość już sławnymi książkami (czytaj tutaj), więc nie mogłam przejść obojętnie obok kolejnej.

2 thoughts on “Podsumowanie maja 2017

  1. oo to juz maj? u mnie dalej styczeń na blogu hehe ale jutro na urlop i tez sie zastanawiam czy Slowika nie zapakować na czytnik.. ostatnio mam problemy ze sprecydowaniem jaką lekturę chce mi sie czytać.. ale Ty miesiac mialas bardzo zacny w lektury.. juz przeskakuje do Bestii bom ciekaw Twych wrażeń..

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s