Czerwiec 2018 – podsumowanie

Czerwiec popędzał mnie z książki na książkę. Czytałam, jakby mnie ktoś gonił, byle więcej pochłonąć, byle nie dać się i przeczytać jak najwięcej. Głodna wiedzy, zachłanna książkowych przygód pożarłam ich aż… hmm, wcale nie tak dużo.


Dwa krótkie opowiadania: “Laurie” Stephena Kinga, którym autor podzielił całkiem niedawno oraz “How to talk to girls at parites” Neila Gaimana, które było inspiracją do ekranizacji.

Przesłuchałam świetnego audiobooka “The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society” Mary Ann Shaffer, Annie Barrows, a którego podstawie obejrzałam niedawno film. Wciąż słucham innego audiobooka, “Korony” Elżbiety Cherezińskiej (“Harda królowa” tom 2).

Przeczytałam ebooki: “Wyrok na miłość” Agaty Kołakowskiej, o którym przeczytacie TUTAJ oraz “Blood Sisters” Grahama Mastertona. Obu autorów chętnie poznam bliżej, choć tematyka, stylem i właściwie wszystkim bardzo od siebie odbiegają.

Trafił mi się świetny komiks, który połknęłam w godzinę: “The House That Groaned” Kerrie Fransman, a nawet zmusiłam męża do przeczytania.

Nie skończyłam i nie zamierzam kończyć “In the Days of Rain” Rebecki Stott, a dlaczego to możecie się dowiedzieć TUTAJ.

Dodatkowo w czerwcu na blogu przeczytacie o “Miniaturzystce” Jessie Burton, o “Grace i Grace” Margaret Atwood oraz o spotkaniu autorskim z Neilem Gaimanem.

Nowości na moich półkach. Well, tu się trochę uzbierało. Zostawiam to zdjęcie bez komentarza 😀


Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s